ERPScan jedyne rozwiązanie na rynku oceniające 4 obszary bezpieczeństwa SAP

ERPScan jedyne rozwiązanie na rynku oceniające 4 obszary bezpieczeństwa SAP: Bezpieczeństwo SAP, Analiza kodu, Procesy biznesowe, SIEM.

W marcu 2014 PBSG podpisały umowę na dystrybucję oprogramowania ERPScan, szkolenia oraz wdrożenia rozwiązań ERPScan w Polsce. Włączenie produktów typu ERPScan do oferty PBSG uzupełnia tym samym zakres technologiczny usług w zakresie bezpieczeństwa teleinformtycznego.

Aktualnie PBSG posiada wyszkolony zespół konsultantów, którzy poza doradztwem merytorycznym w powyższym zakresie gotowy jest świadczyć profesjonalne usługi technologiczne w oparciu o rozwiązania ERPScan.

System ERP jest sercem w każdej dużej firmie. Działają w nim wszystkie krytyczne usługi biznesowe od obsługi zamówień, obsługi płatności i transportu do zarzadzania zasobami ludzkimi, zarządzania produktem i planowaniem finansowym. Wszystkie dane przechowywane w systemie ERP są bardzo istotne i każdy nieautoryzowany dostęp może oznaczać olbrzymie straty finansowe a nawet zakończenie obsługi procesów biznesowych. Od roku 2006 do 2010, według informacji opublikowanych przez Stowarzyszenie Association of Certified Fraud Examiners (ACFE) straty z powodu nadużyć wewnętrznych kosztowały przedsiębiorstwa średnio 7% przychodów rocznych. Dlatego właśnie stworzony został system do automatycznego monitorowania bezpieczeństwa systemu SAP.

Zainteresowaliśmy Cię? Napisz do nas i porozmawiajmy o Twoim projekcie