Webinarium: Skybox Security – Analiza powierzchni ataku i zarządzanie podatnościami

9 maja 2018

15.00

Serdecznie zapraszamy na webinarium poświęcone rozwiązaniu Skybox Security. Tym razem przyjrzymy się bliżej analizie powierzchni ataku i zarządzaniu podatnościami. Od środowisk lokalnych po chmurowe i przemysłowe.

Skybox to modułowy system analizujący występujące w infrastrukturze podatności w kontekście konfiguracji sieci oraz aktualnych zagrożeń. Dzięki temu pomaga właściwie priorytetyzować działania naprawcze.

Analiza konfiguracji routerów, firewalli, load balancerów i IPS dostarcza dokładnych informacji o ścieżkach, które mogą być użyte przez atakujących w celu wykorzystania konkretnych podatności.

Informacje o podatnościach mogą być pozyskiwane ze skanerów oraz poprzez korelację informacji o naszych zasobach z bazą znanych podatności i sygnatur IPS. Aktualizowane na bieżąco informacje o nowych zagrożeniach pomagają jeszcze skuteczniej wskazać zasoby najbardziej narażone na skuteczny atak.

Dzięki obsłudze środowisk VMware NSX, Microsoft Azure oraz Amazon Web Services, analizą można objąć całość zasobów firmy włącznie z zasobami w chmurze.

Ścisła współpraca z firmą Security Matters w zakresie technologii i oferty oraz możliwość integracji z platformą CyberX pozwala zaoferować rozwiązanie obejmujące także zasoby sieci przemysłowych (ICS,SCADA).

Webinarium przygotowane we współpracy z firmą Arrow.