VOD - Nagranie z warsztatu Strefy ERM

Jak zapewnić zgodność prawną w zakresie ochrony danych osobowych, cyberbezpieczeństwa oraz ciągłości działania wykorzystując proces zarządzania ryzykiem?

Chcesz obejrzeć nagranie z warsztatów?

W pierwszym kroku wypełnij formularz rejestracyjny, aby zgłosić chęć otrzymania dostępu do nagrania. Następnie zweryfikujemy Twoje zgłoszenie – dostęp do materiału otrzymują wyłącznie przedstawiciele Parków Narodowych, do których wyślemy e-mail z linkiem do nagrania VOD.  Udział w STREFIE ERM DLA PARKÓW NARODOWYCH jest całkowicie bezpłatny.

PROGRAM WARSZTATÓW

  • Zarządzanie ryzykiem bezpieczeństwa informacji, czyli jak zdefiniować prawdopodobieństwo wystąpienia zagrożenia i powstania szkód lub zniszczeń w zasobach systemu oraz przerw lub zakłóceń w jego prawidłowym funkcjonowaniu.
  • Identyfikacja rodzajów ryzyka w sytuacjach kryzysowych w aspekcie potrzeb zarządzania ryzykiem.
  • Zarządzanie ryzykiem w ochronie danych osobowych.
  • Zarządzanie incydentami.
  • O co chodzi w zarządzaniu ryzykiem zintegrowanym – Case study.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

To wydarzenie już się odbyło. Wypełnij formularz i obejrzyj nagranie wideo:

Partnerzy Strefy ERM

To wydarzenie już się odbyło! Możesz otrzymać nagranie!

Wyłącznie dla Parków Narodowych

Wyłącznie dla Parków Narodowych

Wymiana doświadczeń w zamkniętym gronie uczestników Strefy ERM.

Dobre praktyki

Dobre praktyki

Pracujemy na business case’ach wypracowanych w Parkach Narodowych.

Dostęp do nagrania

Dostęp do nagrania

Materiał z nagraniem jest udostępniany wyłącznie przedstawicielom Parków Narodowych.

Koszt

Koszt

Udział w STREFIE ERM DLA PARKÓW NARODOWYCH jest bezpłatny.

Poznaj naszych trenerów

Jacek Knopik
Ekspert i praktyk zarządzania ryzykiem. Lubi wyzwania i umiejętnie łączy świat IT z wymaganiami prawnymi i normatywnymi. Posiada bogate doświadczenie. Realizował i kierował wieloma projektami w dziedzinach zarządzania ryzykiem, ciągłością działania, bezpieczeństwem informacji oraz cyberbezpieczeństwem. Wdraża i wspiera rozwój narzędzia do zarządzania ryzykiem e-risk. Dodatkowo dzieli się wiedzą i doświadczeniem jako wykładowca akademicki. Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Prywatnie pasjonat i trener wioślarstwa.
Tomasz Borkowski
Dyrektor Sprzedaży, ukończył Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, z wykształcenia ekonomista ze specjalizacją w obszarze ekonomii menadżerskiej. Posiada certyfikat Risk Manager ISO 31000. Z branżą IT jest związany od ponad 5 lat. W swojej codziennej pracy pomaga klientom z różnych gałęzi w poprawie bezpieczeństwa IT, a także automatyzacji procesów zarządzania ryzykiem. Uczestnik wielu szkoleń i konferencji, w których brał również udział jako prelegent. Koordynuje projekty zarówno w organizacjach z branży biznesu jak i administracji publicznej. Często bierze udział w spotkaniach dla kadr kierowniczych w trakcie których prezentuje funkcjonalności systemów informatycznych oraz doradza w zakresie projektów konsultingowych. Od 2016 roku pracował w PBSG jako Key Account Manager rozwijając swoją wiedzę oraz stale wspierając swoich klientów. Od 2023 roku już jako Dyrektor Sprzedaży rozwija własny zespół. Prywatnie lubi spędzać czas grając w siatkówkę plażową oraz jeżdżąc rowerze, pasjonat historii z szczególnym uwzględnieniem XX wieku. Mieszka w Poznaniu, do którego przyjechał lata temu z wielkopolskich mazur słynących z pięknej przyrody – Zbąszynia.
Maciej Klichowski
Absolwent kierunku Zarządzanie, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, ze specjalizacją handel i marketing. Specjalista z kilkuletnim doświadczeniem w pracy jako sales manager. Ze sprzedażą związany od zawsze. W PBSG pracuje jako account manager, gdzie dalej rozwija swoje umiejętności handlowe. Nerd i sportowiec w jednej osobie. Od najmłodszych lat związany z konińskim klubem sportowym. Prywatnie aktywność sportowa i rozwój osobisty to to co go pochłania. Obecnie mieszka w Poznaniu, do którego przyjechał po opuszczeniu rodzinnego miasta – Konina.

Zainteresowaliśmy Cię? Czas na Twój ruch!

Obejrzyj nagranie z pierwszego warsztatu

To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź program i zdobądź dostęp do nagrania.