VII Konferencja Polrisk Kreowanie wartości poprzez efektywne zarządzanie ryzykiem z udziałem PBSG

Stowarzyszenie Zarządzania Ryzykiem POLRISK po raz siódmy organizuje coroczna konferencję POLRISK. PBSG jest jednym ze sponsorów konferencji.

Dotychczas Polrisk gościł m.in. Gerta Cruywagena (RPA), Paula Hopkina (UK), Reginalda Hamana (RPA), Kevina W. Knighta (Australia), Jamesa Lama (USA), Betty Simkins (Kanada, prezentującej również w imieniu Johna Frasera), jak i członków władz Federacji Europejskich Stowarzyszeń Zarządzania Ryzykiem FERMA, tj. Marię Gemma Dequae (Belgia), Pierre Sonigo (Francja), Alessandro de Felice (Włochy).

W bieżącym roku dołączy do tego grona Grant Purdy z Australii, żeby przedstawić jedną z możliwych odpowiedzi na proste menedżerskie pytanie: „Po co mi zarządzanie ryzykiem, jaki wpływ ma ono wartość przedsiębiorstwa?”. Z odpowiedzią na to pytanie boryka się nie od dziś wielu praktyków zarówno ekspertów, menedżerów, członków zarządu, członków rad nadzorczych zarówno w kraju jak i zagranicą. W trakcie konferencji – pokazane zostanie kilka dróg prowadzących do odpowiedzi na to proste a jednocześnie trudne pytanie, na które nie jest łatwo udzielić przekonującej odpowiedzi, w szczególności osobom o wieloletnim doświadczeniu w zarządzaniu przedsiębiorstwami.

Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w konferencji POLRISK, dnia 9-10 maja 2013 r. w hotelu Marriott w Warszawie. PBSG będzie dysponować stoiskiem wystawienniczym, na którym prezentowane będzie najpopularniejsze obecnie w Polsce rozwiązanie informatyczne wspierające zarządzanie ryzykiem erisk . PBSG jest dystrybutorem oprogramowania.

Poza prezentacją narzędzi zapraszamy do rozmów z ekspertami PBSG w zakresie rozwiązań organizacyjnych dotyczących zarządzania ryzykiem. Będzie to doskonała okazja do wymiany opinii w zakresie projektów zarządzania ryzykiem.