Jak zapewnić zgodność prawną w zakresie ochrony danych osobowych, cyberbezpieczeństwa oraz ciągłości działania wykorzystując proces zarządzania ryzykiem?

VOD - Nagranie z warsztatu Strefy ERM

Jak zapewnić zgodność prawną w zakresie ochrony danych osobowych, cyberbezpieczeństwa oraz ciągłości działania wykorzystując proces zarządzania ryzykiem?

Partnerzy Strefy ERM

Obejrzyj fragment nagrania z warsztatów

ZAINTERESOWALIŚMY CIĘ?

W pierwszym kroku wypełnij formularz rejestracyjny, aby zgłosić chęć otrzymania dostępu do nagrania. Następnie zweryfikujemy Twoje zgłoszenie – dostęp do materiału otrzymują wyłącznie przedstawiciel spółek giełdowych, do których wyślemy e-mail z linkiem do nagrania VOD.  Udział w STREFIE ERM DLA SPÓŁEK GIEŁDOWYCH jest całkowicie bezpłatny.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Nie zwlekaj – wypełnij formularz teraz.

To wydarzenie już się odbyło! Możesz otrzymać nagranie!

Wyłącznie dla Spółek Giełdowych

Wyłącznie dla Spółek Giełdowych

Wymiana doświadczeń w zamkniętym gronie uczestników Strefy ERM.

Dobre praktyki

Dobre praktyki

Pracujemy na business case’ach wypracowanych w Spółkach Giełdowych.

Dostęp do nagrania

Dostęp do nagrania

Materiał z nagraniem jest udostępniany wyłącznie przedstawicielom Spółek Giełdowych.

Koszt

Koszt

Udział w STREFIE ERM DLA SPÓŁEK GIEŁDOWYCH jest bezpłatny.

Poznaj naszych trenerów

Paweł Zach
Paweł Zach
Kontroler finansowy i menedżer ryzyka

Wieloletnie doświadczenie w zakresie controllingu, zarządzania finansami przedsiębiorstw oraz zarządzania ryzykiem. Kontroler finansowy i menedżer ryzyka w grupie kapitałowej NEWAG. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej oraz Akademii im. Leona Koźmińskiego. Prywatnie inwestor giełdowy oraz miłośnik snowboardu.

Jacek Knopik
Ekspert i praktyk zarządzania ryzykiem. Lubi wyzwania i umiejętnie łączy świat IT z wymaganiami prawnymi i normatywnymi. Posiada bogate doświadczenie. Realizował i kierował wieloma projektami w dziedzinach zarządzania ryzykiem, ciągłością działania, bezpieczeństwem informacji oraz cyberbezpieczeństwem. Wdraża i wspiera rozwój narzędzia do zarządzania ryzykiem e-risk. Dodatkowo dzieli się wiedzą i doświadczeniem jako wykładowca akademicki. Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Prywatnie pasjonat i trener wioślarstwa.
Tomasz Borkowski
Dyrektor Sprzedaży, ukończył Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, z wykształcenia ekonomista ze specjalizacją w obszarze ekonomii menadżerskiej. Posiada certyfikat Risk Manager ISO 31000. Z branżą IT jest związany od ponad 5 lat. W swojej codziennej pracy pomaga klientom z różnych gałęzi w poprawie bezpieczeństwa IT, a także automatyzacji procesów zarządzania ryzykiem. Uczestnik wielu szkoleń i konferencji, w których brał również udział jako prelegent. Koordynuje projekty zarówno w organizacjach z branży biznesu jak i administracji publicznej. Często bierze udział w spotkaniach dla kadr kierowniczych w trakcie których prezentuje funkcjonalności systemów informatycznych oraz doradza w zakresie projektów konsultingowych. Od 2016 roku pracował w PBSG jako Key Account Manager rozwijając swoją wiedzę oraz stale wspierając swoich klientów. Od 2023 roku już jako Dyrektor Sprzedaży rozwija własny zespół. Prywatnie lubi spędzać czas grając w siatkówkę plażową oraz jeżdżąc rowerze, pasjonat historii z szczególnym uwzględnieniem XX wieku. Mieszka w Poznaniu, do którego przyjechał lata temu z wielkopolskich mazur słynących z pięknej przyrody – Zbąszynia.

Zainteresowaliśmy Cię? Czas na Twój ruch!

Obejrzyj nagranie z drugiego z cyklu warsztatów

Wypełnij formularz i obejrzyj nagranie. Sprawdź temat i program spotkania.