Jak zbudować i zautomatyzować system zarządzania ryzykiem w Spółce Giełdowej?

VOD - Nagranie z warsztatu Strefy ERM

Jak zbudować i zautomatyzować system zarządzania ryzykiem w Spółce Giełdowej?

Partnerzy Strefy ERM

Obejrzyj fragment nagrania z warsztatów

ZAINTERESOWALIŚMY CIĘ?

W pierwszym kroku wypełnij formularz rejestracyjny, aby zgłosić chęć otrzymania dostępu do nagrania. Następnie zweryfikujemy Twoje zgłoszenie – dostęp do materiału otrzymują wyłącznie przedstawiciel spółek giełdowych, do których wyślemy e-mail z linkiem do nagrania VOD.  Udział w STREFIE ERM DLA SPÓŁEK GIEŁDOWYCH jest całkowicie bezpłatny.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Nie zwlekaj – wypełnij formularz teraz.

To wydarzenie już się odbyło! Możesz otrzymać nagranie!

Wyłącznie dla Spółek Giełdowych

Wyłącznie dla Spółek Giełdowych

Wymiana doświadczeń w zamkniętym gronie uczestników Strefy ERM.

Dobre praktyki

Dobre praktyki

Pracujemy na business case’ach wypracowanych w Spółkach Giełdowych.

Dostęp do nagrania

Dostęp do nagrania

Materiał z nagraniem jest udostępniany wyłącznie przedstawicielom Spółek Giełdowych.

Koszt

Koszt

Udział w STREFIE ERM DLA SPÓŁEK GIEŁDOWYCH jest bezpłatny.

Poznaj naszych trenerów

Kamil Hanuszczak
Kamil Hanuszczak
Risk and Compliance Manager

Risk Officer w Allegro Sp. z o. o. Posiada 12-letnie doświadczenie w branży IT. Działający na styku technologii, biznesu i prawa. Aktywnie odpowiada za wdrażanie i utrzymanie nowych wymogów i standardów w obszarach Zarządzanie Ryzykiem, Compliance, Ciągłości Działania oraz Zarządzania Kryzysowego. Zgadza się z powiedzeniem – “no risk = no fun” ale również dodaje, “better safe, than sorry”, w swojej pracy stara godzić się te dwa przeciwstawne żywioły.

Jacek Knopik
Ekspert i praktyk zarządzania ryzykiem. Lubi wyzwania i umiejętnie łączy świat IT z wymaganiami prawnymi i normatywnymi. Posiada bogate doświadczenie. Realizował i kierował wieloma projektami w dziedzinach zarządzania ryzykiem, ciągłością działania, bezpieczeństwem informacji oraz cyberbezpieczeństwem. Wdraża i wspiera rozwój narzędzia do zarządzania ryzykiem e-risk. Dodatkowo dzieli się wiedzą i doświadczeniem jako wykładowca akademicki. Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Prywatnie pasjonat i trener wioślarstwa.
Tomasz Borkowski
Dyrektor Sprzedaży, ukończył Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, z wykształcenia ekonomista ze specjalizacją w obszarze ekonomii menadżerskiej. Posiada certyfikat Risk Manager ISO 31000. Z branżą IT jest związany od ponad 5 lat. W swojej codziennej pracy pomaga klientom z różnych gałęzi w poprawie bezpieczeństwa IT, a także automatyzacji procesów zarządzania ryzykiem. Uczestnik wielu szkoleń i konferencji, w których brał również udział jako prelegent. Koordynuje projekty zarówno w organizacjach z branży biznesu jak i administracji publicznej. Często bierze udział w spotkaniach dla kadr kierowniczych w trakcie których prezentuje funkcjonalności systemów informatycznych oraz doradza w zakresie projektów konsultingowych. Od 2016 roku pracował w PBSG jako Key Account Manager rozwijając swoją wiedzę oraz stale wspierając swoich klientów. Od 2023 roku już jako Dyrektor Sprzedaży rozwija własny zespół. Prywatnie lubi spędzać czas grając w siatkówkę plażową oraz jeżdżąc rowerze, pasjonat historii z szczególnym uwzględnieniem XX wieku. Mieszka w Poznaniu, do którego przyjechał lata temu z wielkopolskich mazur słynących z pięknej przyrody – Zbąszynia.

Zainteresowaliśmy Cię? Czas na Twój ruch!

Weź udział w drugim z cyklu warsztatów

Liczba miejsc jest ograniczona – zapewnij sobie udział już teraz. Sprawdź program i termin spotkania.