VOD - Nagranie z warsztatu Strefy ERM

Zbudowanie Procesu Analizy Ryzyka w Spółce Giełdowej o międzynarodowym charakterze.

Partnerzy Strefy ERM

Obejrzyj fragment nagrania z warsztatów

ZAINTERESOWALIŚMY CIĘ?

W pierwszym kroku wypełnij formularz rejestracyjny, aby zgłosić chęć otrzymania dostępu do nagrania. Następnie zweryfikujemy Twoje zgłoszenie – dostęp do materiału otrzymują wyłącznie przedstawiciel spółek giełdowych, do których wyślemy e-mail z linkiem do nagrania VOD.  Udział w STREFIE ERM DLA SPÓŁEK GIEŁDOWYCH jest całkowicie bezpłatny.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Nie zwlekaj – wypełnij formularz teraz.

To wydarzenie już się odbyło! Możesz otrzymać nagranie!

Wyłącznie dla Spółek Giełdowych

Wyłącznie dla Spółek Giełdowych

Wymiana doświadczeń w zamkniętym gronie uczestników Strefy ERM.

Dobre praktyki

Dobre praktyki

Pracujemy na business case’ach wypracowanych w Spółkach Giełdowych.

Dostęp do nagrania

Dostęp do nagrania

Materiał z nagraniem jest udostępniany wyłącznie przedstawicielom Spółek Giełdowych.

Koszt

Koszt

Udział w STREFIE ERM DLA SPÓŁEK GIEŁDOWYCH jest bezpłatny.

Poznaj naszych trenerów

Adam Grys
Adam Grys

Manager ryzyka i kontroli wewnętrznej PayU – globalnego dostawcy usług płatniczych. Odpowiada za organizację procesu zarządzania ryzykiem, kontroli wewnętrznej i ciągłości działania na rynkach regionów EMEA i LatAm. Z sukcesami tworzył i rozwijał kulturę zarządzania ryzykiem w międzynarodowych zespołach. PayU jest częścią grupy Prosus, notowanej na giełdach w Amsterdamie i Johannesburgu.

Jacek Knopik
Ekspert i praktyk zarządzania ryzykiem. Lubi wyzwania i umiejętnie łączy świat IT z wymaganiami prawnymi i normatywnymi. Posiada bogate doświadczenie. Realizował i kierował wieloma projektami w dziedzinach zarządzania ryzykiem, ciągłością działania, bezpieczeństwem informacji oraz cyberbezpieczeństwem. Wdraża i wspiera rozwój narzędzia do zarządzania ryzykiem e-risk. Dodatkowo dzieli się wiedzą i doświadczeniem jako wykładowca akademicki. Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Prywatnie pasjonat i trener wioślarstwa.
Tomasz Borkowski
Dyrektor Sprzedaży, ukończył Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, z wykształcenia ekonomista ze specjalizacją w obszarze ekonomii menadżerskiej. Posiada certyfikat Risk Manager ISO 31000. Z branżą IT jest związany od ponad 5 lat. W swojej codziennej pracy pomaga klientom z różnych gałęzi w poprawie bezpieczeństwa IT, a także automatyzacji procesów zarządzania ryzykiem. Uczestnik wielu szkoleń i konferencji, w których brał również udział jako prelegent. Koordynuje projekty zarówno w organizacjach z branży biznesu jak i administracji publicznej. Często bierze udział w spotkaniach dla kadr kierowniczych w trakcie których prezentuje funkcjonalności systemów informatycznych oraz doradza w zakresie projektów konsultingowych. Od 2016 roku pracował w PBSG jako Key Account Manager rozwijając swoją wiedzę oraz stale wspierając swoich klientów. Od 2023 roku już jako Dyrektor Sprzedaży rozwija własny zespół. Prywatnie lubi spędzać czas grając w siatkówkę plażową oraz jeżdżąc rowerze, pasjonat historii z szczególnym uwzględnieniem XX wieku. Mieszka w Poznaniu, do którego przyjechał lata temu z wielkopolskich mazur słynących z pięknej przyrody – Zbąszynia.

Zainteresowaliśmy Cię? Czas na Twój ruch!

Weź udział w czwartym z cyklu warsztatów

Liczba miejsc jest ograniczona. Wypełnij formularz i zapewnij sobie miejsce na spotkaniu.