Bezpieczeństwo teleinformatyczne

Test penetracyjny jest to kontrolowany atak przeprowadzony przez doświadczonych specjalistów na infrastrukturę teleinformatyczną, a w szczególności na usługi realizowane w infrastrukturze sieciowej. – mamy rozwiązanie – Retina CS

czytaj więcej

Top 10 – zastosowań Retina CS

Podsumowanie najlepszych zastosowań Retina CS, gdzie narzędzie usprawnia najbardziej pracę.

czytaj więcej

Retina CS – Case Study

Przykładowe zastosowanie Retina CS w organizacji, w miejscach gdzie narzędzie wnosi największą wartość dodaną.

czytaj więcej

Retina Network Security Scanner

ret

Retina Web Security Scanner

retinaweb

Nasze usługi

Retina to narzędzie, które umożliwia zespołom IT centralne zarządzanie bezpieczeństwem IT oraz zgodnością w całej organizacji za pomocą jednej konsoli typu web-based. Ten wielokrotnie nagradzany i powszechnie uważany za jeden z najlepszych skanerów podatności produkt pozwala na wykrywanie, priorytetyzację i zapewnienie odpowiednich środków zaradczych na znalezione w procesie badania zagrożeń bezpieczeństwa IT.

Retina jest obecnie centralnym punktem wizji BeyondTrust dotyczącej Context Aware Security Intelligence. Podejście CASI ma pomóc klientom BeyondTrust odpowiedzieć na najpilniejsze pytanie – od czego zacząć naprawianie, jaki element bezpieczeństwa IT ma być naprawiany w następnej kolejności i dlaczego? Wysoko zaawansowana, inteligentna technologia bezpieczeństwa, zaszyta w Retina CS pozwala odpowiedzieć na to pytanie poprzez szczegółową i pełną analiz bezpieczeństwa dla całego sektora IT.

Powiązane usługi