Informacja o usłudze

W chwili pojawienia się podejrzeń dotyczących wystąpienia nadużycia (w tym korupcji), nieprawidłowości finansowych lub działań niezgodnych z etyką zawodową, zapewniamy niezależne i specjalistyczne badanie lub dochodzenie.

W zależności od potrzeb i sytuacji wykorzystujemy specjalistyczne techniki analizy danych i odzyskiwania dowodów elektronicznych, oraz inne techniki oparte na nowoczesnej technologii.

Nasze wieloletnie i wielodziedzinowe doświadczenie w tego typu sprawach pomagają organizacjom w skutecznym i efektywnym rozwiązaniu tego typu zagadnień. Nasze badania i prowadzone dochodzenia są niezależne, rzetelne, efektywne kosztowo i obejmujące swoim zakresem wszystkie etapy postępowania. Pozyskane informacje są przetwarzane w sposób bezpieczny, a projekt prowadzony jest zgodnie z najwyższymi standardami staranności.

Zakres usługi

  • identyfikacja przypadków zachowań nieoczekiwanych (niestandardowych) lub podejrzanych

  • analiza wydarzeń (w tym wykorzystanie narzędzi informatycznych do analizy zdarzeń i transakcji)

  • określenie stopnia odzyskania poniesionych strat

  • zabezpieczenie i przygotowanie dowodów do wykorzystania w dalszym postępowaniu.

  • badanie i prowadzenie dochodzenia w sprawach kradzieży własności intelektualnej oraz innych wartości niematerialnych i prawnych, a także badanie i śledzenie transakcji

  • badanie i prowadzenie dochodzenia z zakresu zgodności z obowiązującymi regulacjami: w tym naruszenie przepisów o ochronie danych osobowych, wręczania korzyści majątkowych (np. FCPA i UK ABC law), prania pieniędzy.

Napisz do nas

[contact-form-7 404 "Not Found"]