Poznaj rozwiązanie Cryptshare

16 października 2019 odbędzie się V edycja Konferencji Pancernik IT w Katowicach. O godzinie 15.00 zapraszamy Państwa serdecznie na prelekcję, podczas której omówimy i zaprezentujemy Państwu rozwiązanie Cryptshare. A już od rana zapraszamy do odwiedzenia stoiska Cryptshare, gdzie będziemy do Państwa dyspozycji i chętnie porozmawiamy, jak prezentowane rozwiązanie może zadbać o bezpieczeństwo oraz odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

„Jak mailować zgodnie z RODO?” to temat naszej prelekcji, na którą zapraszamy o godzinie 15:00 do sali P1. Podczas wystąpienia odpowiemy na pytanie, jak bezpiecznie korzystać z poczty elektronicznej oraz poruszymy ważny temat implementowania i egzekwowania RODO w Polsce oraz przedstawimy rozwiązanie jakim jest Cryptshare.

We współczesnym świecie biznesu szybka i niezawodna komunikacja elektroniczna jest kluczem do sukcesu. Wiadomości i pliki muszą być wymieniane z kontaktami z całego świata z prędkością światła. Przez wiele lat e-mail był podstawowym rozwiązaniem umożliwiającym szybką i niezawodną komunikację, ale nasze potrzeby wykraczają obecnie poza możliwości poczty elektronicznej, na które w dużej mierze polegamy, i z której codziennie korzystamy. Rozwiązanie CryptShare pozwala nam zaspokoić potrzeby biznesu, dzięki rozszerzeniu funkcjonalności poczty elektronicznej o szyfrowanie tematu i treści wiadomości, załączników oraz zniesienie limitu ich wielkości.

Prelegent PBSG

Tomasz Borkowski, PBSG SA

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na Wydziale Ekonomii. Posiada certyfiakt Risk Manager ISO 31000. Z branżą IT jest związany od ponad 3 lat . Specjalizuje się w zakresie zarządzania ryzykiem oraz bezpieczeństwa IT. W swojej codziennej pracy często styka się problematyką bezpieczeństwa informatycznego w dużych organizacjach.

Lokalizacja
Vienna House Easy
ul. Sokolska 24
40-086 Katowice

Sprawdź pozostałe Newsy

Zainteresowaliśmy Cię? Napisz do nas i porozmawiajmy o Twoim projekcie