Co to jest Portnox CORE?

Portnox CORE dostarcza 100% przejrzystość i kontrolę nad wszystkimi urządzeniami podłączonymi do firmowej sieci. Jako platforma oparta na oprogramowaniu typu Network Access Management (NAM), opatentowane rozwiązanie Portnox CORE umożliwia wydajne zarządzanie bezpieczeństwem i zgodnością, z którymi organizacja mierzy się w sprytny i prosty sposób.

Wgląd

Wykrywanie i profilowanie dowolnego urządzenia (wliczając IoT) w sieci korporacyjnej, korzystając z technologii bezagentowej – w czasie rzeczywistym, przez wszystkie warstwy sieci.

Kontrola i Automatyzacja

Mitygacja ryzyka aktywnie ograniczając dostęp, przenosząc do kwarantanny czy blokując urządzenie i podejmując kroki do minimalizacji zagrożeń poprzez np. instalację brakujących patch-y.

Dostarczanie automatycznych reakcji, umożliwiając CISO-m redukcję czasu i kosztów związanych z manualną reakcją na zdarzenie.

Z Portnox CORE żadne urządzenie się nie ukryje

Wykorzystując bezagentową technologię, która umożliwia detekcję i profilowanie w czasie rzeczywistym urządzeń podłączonych do sieci przewodowych, bezprzewodowych oraz sieci wirtualnych, Portnox CORE dostarcza dodatkową warstwę widoczności urządzeń i oferuje pełną zdolność do device discovery (wykrywanie urządzeń w sieci), uwierzytelnianie oraz compliance enforcement (egzekwowanie zgodności).

architektura_2