PBSG na IV Edycji Konferencji Pancernik IT Security Expo

 

Będziemy mieli przyjemność wystąpić na tegorocznej Konferencji Pancernik IT w Katowicach i omówić istotne kwestie w zakresie BCM i Cyberbezpieczeństwa. Po prelekcji zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, przy którym chętnie udzielimy odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania.

 

Tematem prelekcji, na którą serdecznie zapraszamy będą: „Współczesne wyzwania systemowego zarządzania ciągłością działania w obszarze IT. Skybox Security – bezpieczeństwo infrastruktury IT / OT”.

 

Wybór tematu prelekcji nie był przypadkowy, gdyż w dzisiejszych warunkach utrzymanie ciągłości działania systemów, usług i procesów IT, jest niepodważalnie najistotniejszym obszarem dla  każdej organizacji. W trakcie prezentacji uczestnicy dowiedzą się, z jakimi kluczowymi problemami borykają się organizacje podczas budowy, wdrażania i utrzymywania systemu zarządzanie ciągłością działania w obszarze IT. W trakcie prelekcji omówione zostaną najistotniejsze elementy zarządzania ciągłością działania tj. Analiza BIA, analiza ryzyka, budowa i testowanie planów ciągłości działania systemów i usług IT w kontekście możliwych trudności oraz dobrych praktyk. Uczestnicy prelekcji zdobędą podstawową wiedzę w zakresie  systemowego przygotowania firmy na wypadek wystąpienia nagłych i niespodziewanych sytuacji o charakterze kryzysowym, w celu utrzymania sprawności funkcjonowania organizacji i jej bezpieczeństwa. W drugiej części prelekcji zaprezentujemy uczestnikom innowacyjne rozwiązanie jakim jest Skybox Security. Jest to platforma wspomagająca działy IT i bezpieczeństwa w zarządzaniu i ochronie infrastruktury IT/OT. Rozwiązanie pozwala uzyskać pełen wgląd w infrastrukturę, budując interaktywny i znormalizowany model sieci.

 

Prelegenci PBSG:

 

Adriana Dziatkowiak

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Certyfikowany auditor wiodący ISO 22301, Menadżer Ryzyka ISO 31000, auditor wewnętrzny ISO 9001, ISO/IEC 27001. Świadczy usługi doradcze, analityczne i szkoleniowe w zakresie wdrażania, doskonalenia i optymalizacji systemów zarządzania ciągłością działania, zarządzania kryzysowego, zarządzania ryzykiem, bezpieczeństwa informacji w oparciu o najpopularniejsze międzynarodowe standardy. Ekspert w dziedzinie zarządzania ryzykiem w obszarach ciągłości działania, bezpieczeństwa informacji, zarządzania jakością, kontroli zarządczej, przeciwdziałania zagrożeniom korupcyjnym i nadużyciom, modelowania procesów. Pełni wiodącą rolę w projektach wdrożeniowych specjalistycznych narzędzi informatycznych wspierających zarządzanie ryzykiem (e-risk). W swej dotychczasowej karierze zrealizowała z sukcesem ponad 150 projektów wdrożeniowych oraz przeprowadziła ponad 300 szkoleń w organizacjach sektora prywatnego oraz jednostkach administracji rządowej i samorządowej.

 

Adam Jaczyński

Dyrektor Sprzedaży w firmie PBSG, Absolwent Politechniki Koszalińskiej,  wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży i wdrażania systemów informatycznych oraz budowania struktur sprzedażowych.