O akcji

PBSG przyznaje tytuł Lidera ERM pracownikom firm i instytucji, które zbudowały wyróżniające się systemy zarządzania ryzykiem. Celem nagrody jest promowanie i nagłaśnianie organizacji, które wdrażają najlepsze praktyki w zakresie zarządzania ryzykiem we współpracy z PBSG.

Szczególnie chcemy docenić osoby, które przeprowadziły najbardziej imponujące zmiany w organizacjach w obszarze zarządzania ryzykiem. Uznajemy indywidualne zasługi pracowników, którzy wykazali się zaangażowaniem na rzecz budowy i rozwoju systemu zarządzania ryzykiem w organizacjach.

Łukasz Żelaznowski - Liderem ERM

Kolejnym wyróżnionym zaszczytnym tytułem „Lidera ERM” jest Pan Łukasz Żelaznowski. Od lat Pan Łukasz (Dyrektor audytu wewnętrznego) wspiera swoją codzienną pracą Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Razem ze współpracownikami dąży do rozwoju systemu zarządzania ryzykiem. W ostatnich latach odpowiadał za zarządzanie i realizację dwóch projektów związanych z zarządzaniem ryzykiem:

  • Projekt I – aktualizacja i wdrożenie systemu zarządzania ryzykiem.
  • Projekt II – wdrożenie narzędzia erisk i informatyzacja procesu zarzadzania ryzykiem.

Nagrody w postaci statuetki i dyplomu Maciej Skała – członek zarządu PBSG przekazał na ręce Pana Łukasza Żelaznowskiego oraz Pana Dariusza Budrowskiego, prezesa PARP.

Galeria z wręczenia nagrody

PARP

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, skrót PARP, państwowa jednostka działająca w ramach ministerstwa gospodarki. Zarządza funduszami pochodzącymi z budżetu państwa i Unii Europejskiej, przeznaczonymi na wspieranie małych i średnich przedsiębiorstw oraz rozwój zasobów ludzkich.

Lider ERM Roku 2022

Akcja „Lider ERM” zakończy się uroczystym wręczeniem nagrody dla jednego z 12 laureatów nagrody miesięcznej. 12 LIDERÓW ERM zasiądzie w Kapitule Nagrody i wybierze ze swojego grona LIDERA ROKU 2022.

Kim jesteśmy?

W swojej działalności PBSG wyznacza nowe standardy w zakresie doradztwa zarządczego i informatycznego. Jesteśmy inicjatorem zmian na rynku cyberbezpieczeństwa i ochrony danych. Koncentrujemy się na rozwiązywaniu aktualnych problemów klientów oraz przewidywaniu potencjalnych zagrożeń wraz z ich zabezpieczeniem. Dostarczamy najnowocześniejsze systemy zarządzania budujące odporność na ryzyka wewnętrzne i zewnętrzne. Rozwiązania „szyjemy na miarę”, czyli dopasowujemy z poszanowaniem historii, osiągnięć i potrzeb danej organizacji. Odchodzimy od schematycznych i akademickich rozwiązań, stawiając na dialog, kompleksowe doradztwo i elastyczność rozwiązań organizacyjnych i biznesowych.

Ambicją PBSG jest zapewnienie profesjonalnych usług doradczych i bezpieczeństwa zasobów informacyjnych każdej polskiej organizacji. Współpracujemy w myśl zasady:

Działamy jak równy z równym!

LIDER ERM - NAGRADZAMY NAJLEPSZYCH!

Doceniamy osoby, które przeprowadziły najbardziej imponujące zmiany w organizacjach w obszarze zarządzania ryzykiem.

Jesteś zainteresowany? Masz pytania?

Porozmawiajmy o Twoim projekcie!