Całkowicie zabezpieczone endpointy

Zaawansowana ochrona endpointów Traps™ chroni urządzenia końcowe i zapobiega cyberatakom, sprawdzając i kontrolując zabezpieczenia w chmurze i sieci lokalnej.

POZNAJ ROZWIĄZANIE  

Zatrzymaj ataki na endpointy

zanim się zaczną

Atakujący, by wykraść informacje lub uruchomić oprogramowanie ransomware, musi przejść kilka etapów. A niemal każdy atak polega na przejęciu endpointa. Traps zakłóca atak, zanim dojdzie do zainfekowania, łącząc wiele metod zapobiegania i chroni urządzenia końcowe w wyjątkowy sposób. Uniemożliwia naruszenie bezpieczeństwa i blokuje ataki typu ransomware, wykorzystujące znany lub nieznany malware oraz exploity, zanim doprowadzą one do przejęcia endpointa.

Kompleksowe zabezpieczenia endpointów

Unikatowy na każdej płaszczyźnie w zakresie ochrony endpointów system Traps:

  • Zatrzymuje malware oraz ransomware, zanim doprowadzą do przejęcia endpointów.

  • Zapewnia ochronę, gdy endpointy są w trybie zarówno online, jak i offline, w sieci i poza nią.

  • Sprawdza i kontroluje bezpieczeństwo wykorzystując dane z sieci i chmury, aby zapobiegać atakom.

  • Zawiera WildFire® – chmurową usługę analizy zagrożeń.

  • Zintegrowany z platformą bezpieczeństwa Palo Alto Networks®.

null

Minimalizuj infekcje endpointów

Skuteczne zapobieganie przed złośliwym oprogramowaniem, exploitami i oprogramowaniem ransomware wymaga ochrony kompleksowej. Traps wprowadza wiele metod ochrony w krytycznych fazach ataku, aby zapobiegać przedostawaniu się szkodliwym programom i zatrzymać exploitację znanych podatności systemowych i aplikacji.

null

Przejmij kontrolę

Jako integralna część platformy Palo Alto Networks Security Operating Platform, Traps nieustannie wymienia dane z WildFire i innymi produktami Palo Alto Networks. Zmniejsza to ryzyko związane z milionami codziennie identyfikowanymi nowymi zagrożeniami i pomaga spełnić wymagania zgodności poprzez kontrolę zagrożeń w całym ekosystemie – w tym na endpointach, w sieciach LAN i usługach chmurowych.

null

Wykrywaj zagrożenia

Integracja z Secdo zminimalizuje czas potrzebny do zatrzymania ataków na każdym etapie zagrożenia. Łącząc nieograniczoną widoczność endpointa ze zdolnością wizualizacji kolejnych działań oraz określeniem potencjalnego źródła ataku, analitycy będą mogli przewidywać nawet niewidoczne zagrożenia, badać je i reagować szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

Łatwe, wydajne zarządzanie

null

Proste zarządzanie w chmurze

Dzięki zarządzaniu Traps opartemu na usłudze chmurowej, oszczędzasz czas i koszty związane z koniecznością zbudowania własnej globalnej infrastruktury zabezpieczeń. Wdrożenie jest proste i szybkie, nie wymaga żadnych licencji, baz danych czy też innej infrastruktury.

null

Intuicyjny interfejs użytkownika

PaloAlto Traps posiada intuicyjny interfejs, który ułatwia zarządzanie politykami i zdarzeniami oraz przyspiesza reagowanie na incydenty – pomagając sprostać wyzwaniom operacyjnym związanym z ochroną końcówek. Z konsoli internetowej usługi zarządzania Traps można zarządzać politykami bezpieczeństwa endpointów, przeglądać zagrożenia w momencie ich wystąpienia i wykonywać dodatkową analizę powiązanych logów.

null

Lekki, niezakłócający agent

Agent Traps wymusza stosowanie polityki bezpieczeństwa na endpoincie, a także generuje raporty po wykryciu zagrożenia. Agent Traps składa się z wielu usług, lecz wymaga bardzo mało zasobów do sprawnego działania. Po wdrożeniu administratorzy systemu mają pełną kontrolę nad wszystkimi agentami w środowisku za pośrednictwem usługi zarządzania Traps.