PALLENS ACFE PBSG

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Biegłych ds. Przestępstw i nadużyć gospodarczych ACFE Polska wraz z  PBSG oraz Pallens mają zaszczy zaprosić Państwa do udziału w konferencji: „Zarządzanie ryzykiem nadużyć i korupcji w organizacjach”, która odbędzie się 9 grudnia 2010 roku w Warszawie. Patronem konferencji jest Stowarzyszenie Instytut Informatyki Śledczej.

Celem konferencji jest nie tylko zdobycie i usystematyzowanie wiedzy z zakresu przeciwdziałania przestępstwom i nadużyciom gospodarczym, ale przede wszystkim stworzenie niepowtarzalnej platformy do wymiany doświadczeń i wiedzy eksperckiej pomiędzy prelegentami i przedstawicielami Państwa firm, organizacji i instytucji.

Uwaga: Konferencja premiowana jest punktami CPE.

Wśród uczestników rozlosujemy nagrody:

  •  zaproszenie do bezpłatnego udziału w jednym ze szkoleń lub konferencji organizowanych przez firmę Pallens, oraz
  • dwie książki: „Nadużycia w firmach – Vademecum zapobieganie i wykrywanie” autorstwa Josepha T. Wellsa, założyciela i Prezesa ACFE – międzynarodowej organizacji zrzeszającej specjalistów zwalczających przestępstwa gospodarcze.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do Państwa dyspozycji.

Z poważaniem,

Urszula Gąsior
Dyrektor Zarządzający Pallens Sp. z o.o.
Office Manager ACFE Polska
tel: (22) 203 62 94
fax: (22) 203 53 49
tel. kom: 697 013 033
e-mail: urszula.gasior@pallens.pl