Znajdź nas na:

Kim jesteśmy?

PBSG została założona w Poznaniu w 2006 roku. Przez lata realizowała projekty dla największych polskich firm i organizacji administracji publicznej. W tym czasie zatrudnienie wzrosło z kilku pracowników do ponad 180 osób w ramach grupy kapitałowej, na którą składa się obecnie 6 spółek. Swoje rozwiązania szyjemy „na miarę”, co pozwala dopasować ofertę do każdej organizacji.
Realizowaliśmy projekty m.in. w ministerstwach (Ministerstwo Gospodarki, Ministerstwo Zdrowia, Ministerstwo Edukacji Narodowej), urzędach centralnych (KNF, PKN, ARiMR, PARP, ZUS, KRUS), samorządowych (Urząd Miasta Warszawy, Urząd Miasta Wrocławia), w firmach sektora finansowego (PKO Bank Polski S.A.), ubezpieczeniowego (PZU S.A., T.U. Warta S.A.), energetycznego (Tauron S.A., ENERGA S.A., PGE S.A.) oraz telekomunikacyjnego (Exatel S.A., Orange Polska S.A.).
Naszym priorytetem od zawsze jest Klient i jego oczekiwania. Przez 12 lat na rynku wiemy na co zwracać szczególną uwagę w realizowanych projektach, wiemy jakie trudności mogą nas spotkać oraz wiemy jak sprawić, aby projekt był udany dla obydwu stron.

Jesteśmy pierwsi:

  1. Wdrożenie i certyfikacja  w KGHM wymagań normy ISO 20000 – Zarządzanie jakością usług IT


  2. Wdrożenie i certyfikacja systemu bezpieczeństwa informacji wg ISO 27001 w PKO Bank Polski SA.


  3. Wdrożenie i certyfikacja jednego z pierwszych na świecie systemów zarządzania ciągłością działania wg BS 25999 (obecnie ISO 22301) w PKO Bank Polski SA


  4. Tłumaczenie i wydanie polskiej edycji COSOII Korporacyjne  Zarządzanie Ryzykiem.


  5. Tłumaczenie i wydanie normy ISO 31000 – System Zarządzania Ryzykiem przy Polskim Komitecie Normalizacyjnym

Eksperckie doświadczenie:

Projektując i wdrażając coraz bogatszą ofertę produktów i usług doradczych, spółka uzyskuje stały rosnący poziom zaawansowanych projektów pozwalających na zwiększanie kompetencji oraz rozwój  w oparciu o zastosowanie nowych technologii.

Co robimy:

PBSG jest sumą doświadczenia zawodowego skupionych wokół niej konsultantów, a przez to jedną z wiodących firm w zakresie konsultingu zarządczego.

Długoletnia obecność na rynku usług konsultingowych, odniesione sukcesy stanowią podstawę i są gwarancją najwyższej jakości usług. Obecnie z PBSG na stałe współpracuje kilkudziesięciu ekspertów z różnych dziedzin w zakresie zarządzania i wymagań branżowych.

Wynika to z przyjętej strategii polegającej na koncentracji na doradztwie zarządczym i informatycznym. Od momentu rozpoczęcia działania, PBSG wypracowuje silną pozycję w pięciu głównych obszarach:

  • zarządzania ryzykiem

  • bezpieczeństwo informacji i aktywów organizacji,

  • konsultingu strategicznego i procesów,

  • zarządzania IT

  • zarządzania ciągłością działania.

Dane firmy

Adres:

PBSG SA
ul. Szyperska 14
61- 754 Poznań

Numer telefonu:

+48 61 8261152

Mail:

firma@pbsg.pl

NIP: 783-161-22-58

REGON: 300251974

KRS: 0000687277

Spółka wpisana jest do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział. Kapitał zakładowy 200 000,00 zł wpłacony w całości.