Eurojuris Polska PBSG

Pierwsza kancelaria prawna w Polsce CWW (Eurojuris Polska) przeprowadziła pozytywnie proces certyfikacji  w zakresie bezpieczeństwa informacji wg ISO 27001.

Kancelaria CWW jest założycielem pierwszego polskiego konsorcjum prawniczego Consortio LEX (www.consortio.pl), zrzeszającego największe polskie kancelarie prawnicze. Dzięki współpracy w ramach konsorcjum kancelaria może prowadzić czynności prawne w takich miastach jak: Warszawa, Trójmiasto, Poznań, Piotrków Trybunalski, Radmosko, Łódź, Toruń, Olsztyn, Działdowo, Katowice oraz w oddziałach poza granicami kraju.

Kancelaria CWW jest także członkiem europejskiej organizacji prawniczej Eurojuris International (www.eurojuris.net), zrzeszającej kancelarie z całej Europy. Ponadto jest założycielem Eurojuris Polska – udział w organizacji pozwala na korzystanie z usług renomowanych kancelarii prawniczych w krajach Unii Europejskiej. W ramach stałej obsługi podmiotów gospodarczych kancelaria zapewnia dodatkowo doradztwo prawne we wszystkich dziedzinach prawa związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Przygotowanie i wdrożenie systemu ISO 9001 i ISO 27001 prowadzone było przez ekspertów PBSG i obejmowało zarówno audyty zerowe, szkolenia, analizę ryzyka, opracowanie dokumentacji, przeprowadzenie audytów wewnętrznych, przeglądu zarządzania oraz udział w procesie certyfikacji.

Projekt przygotowania CWW do certyfikacji na zgodność z ISO 9001 i ISO 27001 obejmuje także pozostałe kancelarie w ramach Eurojuris
Polska
do której należą:

  • Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Nowakowski i Wspólnicy spółka jawna WARSZAWA TORUŃ DZIAŁDOWO OLSZTYN
  • S. Cetera, M. Węgrzyn-Wysocka i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Spółka komandytowa WROCŁAW
  • Kancelaria Radców Prawnych Brudkiewicz, Musiał, Suchecka i Partnerzy POZNAŃ
  • Domański i Wspólnicy Spółka komandytowa GDAŃSK
  • Kancelaria Radców Prawnych Bąbol, Bzowski, Klimek Spółka Partnerska RADOMSKO PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
  • Kancelaria „Budzowska Fiutowski i Partnerzy. Radcowie Prawni” KRAKÓW WARSZAWA