Poznaj platformę e-risk

e-risk to unikatowa i innowacyjna usługa dostępna dla każdego przedsiębiorstwa i jednostki administracji publicznej.

e-risk to usługa Zintegrowanego Zarządzania Ryzykiem ERM będąca wypadkową kilkunastoletniego doświadczenia w obszarze zarządzania ryzykiem i najnowocześniejszych technologii w zakresie rozwiązań chmurowych.

null

Moduł ryzyko

Zaprojektuj własną metodykę zarządzania ryzykiem. Wprowadzaj zmiany i skaluj ją do potrzeb organizacji w każdym momencie. W prosty sposób zarządzaj uprawnieniami i dostępem. Baza wiedzy o procesie zarządzania ryzykiem dostępna 24/7.

null

Moduł ankiety

Opracuj własne badanie ankietowe. Twórz dowolne metryczki. Angażuj wybranych użytkowników do badania. Generuj zestawienia i raporty. Zintegruj dane z modułem ryzyko.
null

Moduł zdarzenia

Rejestruj zdarzenia w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca. Stwórz własny obieg informacji. Powiąż zgłoszone zdarzenie z dowolnym elementem stworzonym w module ryzyko.
null

Moduł raporty

Stały dostęp do danych i raportów. Raporty dostępne w formie graficznej i tabelarycznej. Odpowiedni system uprawnień. Możliwość wysyłania informacji o raporcie na maila do użytkownika. Personalizuj Stronę Główną w oparciu o dostępne raporty.

Case study

null

Amica Wronki

Optymalizacja systemu zarządzania ryzykiem w oparciu o model COSO II i ISO 31000 oraz wdrozenie narzędzia e-risk wspierającego proces zarządzania ryzykiem korporacyjnym w Amica Wronki SACzytaj więcej »
null

Tauron Polska Energia SA

Usprawnienie zarządzania ryzykiem w Grupie Kapitałowej TAURON poprzez dostarczenie odpowiedniego narzędzia informatycznego oraz jego dostosowanie do procesu realizowanego zgodnie z zapisami Polityki Zarządzania Ryzykiem.Czytaj więcej »
null

Ministerstwo Sprawiedliwości

Opracowanie integralnego modelu zarządzania ryzykiem w strukturze wymagań Kontroli zarządczej w ramach sądownictwa powszechnego w Polsce. Wdrożenie oprogramowania e-risk.Czytaj więcej »
null

Totalizator Sportowy SA

Opracowanie i wdrożenie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI) wg normy PN-ISO/IEC 27001:2007 z wykorzystaniem oprogramowania e-risk.Czytaj więcej »

Galeria e-riska

Referencje e-risk

Jesteś zainteresowany? Napisz do nas