Dziękujemy za udział w kosmicznej konferencji poświęconej bezpieczeństwu systemu SAP!

Konferencja „Bezpieczeństwo systemu SAP z ERPScan” odbyła się 6 września w Warszawie i zgromadziła 50 uczestników gotowych na wspólny lot w nieznane.

Po oficjalnym odpaleniu silników, pentesterzy ERPScan przedstawili jak w prosty sposób analizować podatności, efektywnie zarządzać uprawnieniami i skutecznie badać niestandardowy kod ABAP. Najbardziej wyczekiwane przez uczestników konferencji było pokazanie jak w zaledwie kilka minut przełamać zabezpieczenia i efektywnie wykorzystać ścieżkę podatności, co zaprezentował jeden z naszych zagranicznych ekspertów.

Dodatkowo, w roli prelegentów wystąpili również przedstawiciele spółek energetycznych – Pan Paweł Żbikowski (ENGIE Energia Polska S.A.) oraz Pan Andrzej Nowak (EDF Polska S.A.), którzy opowiedzieli o swoich doświadczeniach bezpieczeństwem systemu. Podzielili się spostrzeżeniami wynikającymi z użytkowania ERPScana, przedstawili interesujące przykłady problemów oraz rozwiązań, z jakimi muszą się borykać użytkownicy systemu SAP.

Konferencja „Bezpieczeństwo systemu SAP z ERPScan” była świetną okazją do zapoznania się z zaletami wykorzystania ERPScana w kontekście bezpieczeństwa systemu SAP. Słuchacze mieli możliwość popisania się znajomością filmów o tematyce kosmicznej, co dla niektórych skutkowało otrzymaniem kosmicznego upominku.

erpsacn_konferencja

Sprawdź pozostałe Newsy

Zainteresowaliśmy Cię? Napisz do nas i porozmawiajmy o Twoim projekcie