Jesteśmy dostępni cały czas!

Nasi konsultanci są dostępni praktycznie cały czas w trakcie realizacji projektu. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani szczegółami oferty lub potrzebujecie otrzymać informację w zakresie będącym w naszych kompetencjach prosimy bez wahania o kontakt telefoniczny, mailowy lub poprzez formularz kontaktowy.

Nasi eksperci udzielą niezbędnych informacji, przygotują propozycję współpracy lub zaproszą na bezpłatne dedykowane webinarium, w trakcie którego dokonają analizy problemu, a także zaprezentują możliwe warianty realizacji zakładanych celów przedsięwzięcia.

Informacja kontaktowa

Adres:

PBSG SA
ul. Szyperska 14,
61-754 Poznań

Telefon:

+ 48 61 826 11 52

Fax:

+ 48 61 826 01 87

E-mail:

firma@pbsg.pl

KRS:

0000687277

NIP:

783-161-22-58

REGON:

300251974

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko*

Preferowana forma kontaktu
e-mailtelefon

Reprezentuję
firmę/instytucjęosobę fizyczną

Adres email*

Kierunkowy Numer telefonu*

Temat

Treść wiadomości

*

Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest PBSG S.A. z siedzibą w Poznaniu, ul. Szyperska 14, 61-754 Poznań. Ma Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu odpowiedzi na zapytanie, a także, w przypadku zgody na marketing w celu promocji i reklamy produktów i usług Spółki. Dane będą przetwarzane na podstawie Pana/Pani zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Zgodę można odwołać w dowolnym momencie. Odbiorcami danych mogą być podmioty obsługujące stronę internetową PBSG S.A. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.