cenzin większe

CENZIN Sp. z o.o. jest znaną i cenioną polską firmą handlową działającą na międzynarodowym rynku obrotu bronią i sprzętem specjalnym. Jest czołowym eksporterem wysokiej klasy sprzętu specjalnego oraz usług modernizacyjnych dla sił zbrojnych, policji, służb mundurowych i jednostek specjalnych wielu krajów świata.

Fakty i dane

Pełna nazwa

Pełna nazwa

CENZIN Sp. z o.o.

WWW

WWW

https://www.cenzin.com/

Branża

Branża

Handel międzynarodowy (rynek obrotu bronią i sprzętem specjalnym)

Lokalizacje

Lokalizacje

Siedziba: Warszawa

Czego oczekiwał klient?

Poza koniecznością zautomatyzowania procesu zarządzania ryzykiem operacyjnym w CENZIN, jednym z powodów zainteresowania narzędziem erisk była możliwość implementacji danych do oprogramowania erisk w zakresie Decyzji Nr 126/MON z dnia 16 sierpnia 2019r. Nadzorowanie jakości dostarczanego sprzętu do MON przez przedstawicieli wojskowych realizowane jest w obszarze zidentyfikowanego ryzyka w oparciu o zapisy klauzuli jakościowej włączonej do umowy.

Co zrobiliśmy?

OPRACOWANIE KONCEPCJI

Przeanalizowaliśmy proces zarządzania ryzykiem. Opisaliśmy realizację procesu zarządzania ryzykiem z wykorzystaniem narzędzia erisk. Określiliśmy szczegółową strukturę danych, strukturę ról i uprawnień w systemie, raportów. Wykonaliśmy opisy wymagań dla środowiska, Disaster Recovery dla systemu oraz sposobu integracji erisk z innymi systemami.

WDROŻENIE

Przygotowaliśmy środowisko testowe i produkcyjne usługi erisk. Skonfigurowaliśmy i zaimplementowaliśmy dane do oprogramowania erisk.

SZKOLENIA

Zorganizowaliśmy szkolenia z obsługi narzędzia i procesów dla zespołu roboczego.

URUCHOMIENIE ERISK

Uruchomiliśmy erisk w środowisku produkcyjnym. Wcześniej zaimplementowaliśmy proces zarządzania ryzykiem do narzędzia erisk. Opracowaliśmy formularze, raporty. Zaprojektowaliśmy skrypty i zdefiniowaliśmy monity. Wykonaliśmy wszystkie prace związane z uruchomieniem narzędzia i przekazaliśmy je w ręce klientów.

Jakie były rezultaty?

Automatyzacja procesu zarządzania ryzykiem w organizacji oraz możliwość realizacji decyzji 126 za pomocą narzędzia informatycznego.

Zainteresowaliśmy Cię? Napisz do nas i porozmawiajmy o Twoim projekcie.