Co oferujemy?

Co dwie głowy, to nie jedna. W naszym przypadku to nawet nie dwie, a co najmniej kilka głów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzyliśmy usługę wsparcia Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Wiemy, że interpretacja przepisów RODO nie zawsze jest łatwa i burza mózgów może przynieść zdecydowanie lepsze rozwiązanie. Usługa wsparcia IOD jest odpowiedzią na problemy związane z obciążeniem zadaniami Inspektorów Ochrony Danych Osobowych, czy ich czasowej niedostępności. Odbiorcami są klienci którzy nie mają Inspektorów Ochrony Danych Osobowych albo je mają, ale i tak potrzebują wsparcia w trudnych tematach. Wsparcia udzielimy za pośrednictwem dedykowanego narzędzia RODO support. Wspieraj swoją firmę za pomocą profesjonalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i podnieś standardy bezpieczeństwa danych osobowych.

Jak działamy?

Doradzanie w zakresie ochrony danych

1. Doradzanie w zakresie ochrony danych

Odpowiemy na Twoje wszystkie pytania i wątpliwości. Rozpoznamy sytuacje, w których nie masz pewności co do podjętych działań. Będziemy wparciem Twojej firmy w każdej sytuacji związanej z bezpieczeństwem danych osobowych.

Pełnienie zastępstwa na czas nieobecności IOD

2. Pełnienie zastępstwa na czas nieobecności IOD

Przygotuj się na różne sytuacje w Twojej firmie. L4 pracownika, urlop? Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie niezauważalnie przejąć opiekę nad sprawami, którymi do tej pory zajmował się wewnętrzny IOD.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie! Wypełnij formularz

Dlaczego my?

Wiedza i doświadczenie

Wiedza i doświadczenie

Bogate doświadczenie w realizacji wsparcia IOD nasz zespół zdobywał na przestrzeni wielu lat w realizacji projektów w różnych branżach i wielkości organizacji.
Usługi szyte na miarę

Usługi szyte na miarę

Wdrożymy bezpieczeństwo danych osobowych lub jego elementy uwzględniając oczekiwania i potrzeby Twojej organizacji.
Dogodne warunki

Dogodne warunki

Wycena i harmonogram realizacji usług bezpieczeństwa danych osobowych dostosujemy do Twoich możliwości budżetowych.
Działamy jak równy z równym!

Działamy jak równy z równym!

Doskonale rozumiemy cele i wyzwania polskich organizacji w obszarze bezpieczeństwa danych osobowych. Sami jesteśmy w 100% polską organizacją.

Jak pomogliśmy klientom?

Poznaj opisy przykładów wdrożeń, które zrealizowaliśmy. Odkryj, z jakimi wyzwaniami borykały się organizację i jakie korzyści osiągnęły dzięki naszym usługą.

Zaufali nam

Wsparcie IOD z naszego punktu widzenia