Co oferujemy?

Firmy powinny dokonać oceny skutków dla ochrony danych osobowych, gdy operacje przetwarzania mogą wiązać się z wysokim ryzykiem naruszenia praw lub wolności osób fizycznych. Celem oceny jest wskazanie środków, które należy zastosować, by wykazać, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się zgodnie z RODO. Skutkiem oceny może być również rekomendacja, że przed przetwarzaniem należy skonsultować się z organem nadzorczym.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i podnieś standardy bezpieczeństwa danych osobowych.

Jak działamy?

Rozpoznanie

1. Rozpoznanie

Wykonamy opis i ocenę operacji przetwarzania (wraz z celami) danych osobowych. Nie każda działalność musi być zobowiązana do przeprowadzenia analizy DPIA. Pomożemy zidentyfikować czy procesy w Twojej firmie wymagają takiej analizy.

Ocena

2. Ocena

Zidentyfikujemy procesy wymagające analizy DPIA i ocenimy ryzyka naruszenia praw i wolności osób, których dane mamy przetwarzać.

Opis zabezpieczeń

3. Opis zabezpieczeń

Wykonamy opis zabezpieczeń i środków bezpieczeństwa (aktualnych i planowanych) dla ryzyk naruszenia praw i wolności osób, których dane przetwarzasz.

Raport i planowanie analiz

4. Raport i planowanie analiz

Przygotujemy wymaganą dokumentację i przedstawimy raport z wyników analizy. Dokonamy planowania kolejnych analiz – cykliczne sprawdzanie nowych procesów pojawiających się w firmie. Twoja firma ciągle się zmienia i zastosowane rozwiązania mogą nie wystarczyć, należy regularnie dokonywać przeglądu procesów.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie! Wypełnij formularz

Dlaczego my?

Wiedza i doświadczenie

Wiedza i doświadczenie

Bogate doświadczenie w przeprowadzaniu analiz DPIA nasz zespół zdobywał na przestrzeni wielu lat w realizacji projektów w różnych branżach i wielkości organizacji.
Usługi szyte na miarę

Usługi szyte na miarę

Wdrażamy bezpieczeństwo danych osobowych lub jego elementy uwzględniając oczekiwania i potrzeby Twojej organizacji.
Dogodne warunki

Dogodne warunki

Wycena i harmonogram realizacji usług bezpieczeństwa danych osobowych dostosujemy do Twoich możliwości budżetowych.
Działamy jak równy z równym!

Działamy jak równy z równym!

Doskonale rozumiemy cele i wyzwania polskich organizacji w obszarze bezpieczeństwa danych osobowych. Sami jesteśmy w 100% polską organizacją.

Jak pomogliśmy klientom?

Poznaj opisy przykładów wdrożeń, które zrealizowaliśmy. Odkryj, z jakimi wyzwaniami borykały się organizację i jakie korzyści osiągnęły dzięki naszym usługą.

Zaufali nam

Analiza DPIA z naszego punktu widzenia