ZA TWOIM SUKCESEM STOI WIEDZA

Doskonalenie umiejętności to część naszej kultury. Chcemy, abyś jako nasz klient zyskał pewność, że Twoje zasoby są bezpieczne, ale też abyś wiedział, jak dane rozwiązanie poprawia działanie Twojej organizacji i jak reagować na pojawiające się zagrożenia. Dlatego też oprócz usług i produktów oferujemy szkolenia, warsztaty i organizujemy bezpłatne webinaria – wszystko po to, aby podnosić świadomość co do roli systemów bezpieczeństwa i zarządzania ciągłością działania w organizacjach w Polsce. Skorzystaj z Akademii PBSG.

Szkolenia

Szkolenia

Szkolenia

Zdobywaj praktyczne umiejętności i merytoryczną wiedzę na szkoleniach PBSG. Wybierz szkolenia zamknięte lub otwarte, stacjonarne lub online.  Z czego szkolimy? W naszej ofercie znajdziesz szkolenia z zarządzania ryzykiem, bezpieczeństwa informacji i ochrony danych osobowych, cyberbezpieczństwa i zarządzania ciągłością działania.

Warsztaty

Warsztaty

Warsztaty

Ucz się od praktyków. Poszerz swoją wiedzę z zakresu zarządzania ryzykiem i bezpieczeństwa informacji. Organizujemy też praktyczne warsztaty z obszaru cyberbzpieczeństwa. Warsztaty dedykowane wyłącznie dla Twojej organizacji – takie podejście gwarantuje komfort i swobodę, aby szczegółowo omówić przykładowe zagadnienia i Twoją sytuację biznesową.

Webinaria

Webinaria

Webinaria

Zarejestruj się, aby uczestniczyć w nadchodzących webinariach i zapoznaj się z poprzednimi nagraniami VOD z sesji na tematy, które są istotne dla Twojej organizacji.

Wybierz wsparcie, które najbardziej Cię interesuje

Zdecyduj się na działania i rozwiązania, które dostosują Twój biznes do nowej sytuacji. Elastycznie reaguj na zmiany i przygotuj swoją organizację do nowej rzeczywistości