AKADEMIA ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO

Wyjaśniamy, informujemy, radzimy, obalamy mity i rozprzestrzeniamy dobre praktyki w zarządzaniu kryzysowym. Przygotujemy Państwa do funkcjonowania w sytuacji kryzysowej, dzięki doświadczeniu zdobytym przez kilkanaście lat działalności firmy i setkom zrealizowanych projektów.

Spójrz na bezpieczeństwo jednostki razem z doświadczonymi ekspertami i sprawdź na ile Twoje rozwiązania są gotowe do wyzwań stojących przed organizacją.

Dostęp do Akademii Zarządzania Kryzysowego jest bezpłatny!

RAZEM OSIĄGNIEMY NIEZWYKŁE REZULTATY!

CZYM JEST AKADEMIA ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO?

Akademia Zarządzania Kryzysowego to praktyczne rozwiązania będące sumą doświadczeń konsultantów PBSG i przedstawicieli administracji publicznej, którzy realizują projekty w zakresie zarządzania kryzysowego i ciągłości działania w sektorze publicznym.

W ramach Akademii zaprezentujemy jak nie dać się zaskoczyć i być przygotowanym na wystąpienie sytuacji kryzysowej.

Partnerzy strefy

DLA KOGO JEST AKADEMIA ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO?

Publikowane materiały i treści kierujemy do organów administracji publicznej i urzędów obsługujących te organy, rządowego centrum bezpieczeństwa, państwowej straży pożarnej, podmiotów krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego, zakładów opieki zdrowotnej oraz jednostek systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego, samorządowych jednostek organizacyjnych czy podmiotów zarządzających systemami monitorowania sytuacji zagrożeń i wszystkich innych organizacji chcących przygotować się na wypadek sytuacji kryzysowej.

DLACZEGO WARTO?

Poznasz praktyczne podejście do zarządzania kryzysowego, zarządzania ryzykiem, ciągłości działania.

Poznasz wymagania i rekomendacje ustawy o ochronie ludności.

Dowiesz się jak przygotować się na wystąpienie sytuacji kryzysowej.

Zapoznasz się z narzędziami wspierającymi zarządzanie ryzykiem.

Inicjatywa PBSG
Inicjatywa PBSG
Akademia zarządzania kryzysowego to inicjatywa PBSG będąca odpowiedzią na ostatnie wydarzenia na świecie, będąca zbiorem najlepszych praktyk w zakresie zarządzania kryzysowego, zarządzania ryzykiem i ciągłością działania, wspierająca jednostki administracji publicznej w przypadku wystąpienia sytuacji nadzwyczajnej i przygotowania Państwa do spełniania wymagań ustawy o ochronie ludności.
TRANSFER WIEDZY
TRANSFER WIEDZY
Akademia zarządzania kryzysowego to cykl warsztatów online w trakcie których eksperci PBSG przedstawią Państwu praktyczne podejście do zarządzania ciągłością działania w kontekście ustawy o ochronie ludności. Będą Państwo mieli okazję poznać rekomendację specjalistów PBSG jak i poznać praktyczne podejście naszych gości.
WYMIANA DOŚWIADCZEŃ
WYMIANA DOŚWIADCZEŃ
Chcemy podzielić się z Tobą naszym doświadczeniem oraz pokazać, jak funkcjonują mechanizmy zarządzania kryzysowego w jednostkach administracji publicznej. Akademia zarządzania kryzysowego to doskonała okazja do zbudowania społeczności, w której będzie możliwość poznania rozwiązań funkcjonujących w administracji publicznej, oraz wypracowania mechanizmów w pełni kompatybilnych z wymaganiami stawianymi przez ustawodawcę i sytuacje międzynarodową.

PRZEWODNIK DOBRYCH PRAKTYK

Ustawa o ochronie ludności określa zadania i wymagania stawiane przed administracją publiczną w zakresie przygotowania się do wystąpienia sytuacji nadzwyczajnej.

Akademia zarządzania kryzysowego to zbiór dobrych praktyk w zakresie zarządzania kryzysowego i przygotowania administracji publicznej na wyzwania stawiane przed nimi w przypadku materializacji sytuacji nadzwyczajnej.

Warsztat nr 1

Wprowadzenie do ustawy o ochronie ludności.

Już niebawem pierwsze spotkanie w ramach cyklu Akademia Zarządzania Kryzysowego.
Na wstępie zapoznamy Cię z informacjami o ustawie, jej wymaganiach, kogo obejmuje i jakie pierwsze kroki powinieneś podjąć.

Zostań z nami i wypełnij formularz kontaktowy poniżej, a poinformujemy Cię o terminie pierwszego wydarzenia. 

Jak firmy radzą sobie z zarządzaniem kryzysowym?

Sprawdź, w jaki sposób firmy i organizacje skorzystały z naszego wsparcia. Poznaj praktyczne przykłady realizowanych projektów.

Opinie mówią same za siebie

Współpraca z PBSG S.A. skłania nas do rekomendowania usług tej firmy wszystkim podmiotom zainteresowanym podniesieniem poziomu bezpieczeństwa informacji.
dr Beata Pesta
Z-ca Dyrektora ds. Finansowych Główny Księgowy Zespół Opieki Zdrowotnej w Brodnicy
Współpraca z PBSG S.A. skłania nas do rekomendowania usług tej firmy wszystkim podmiotom zainteresowanym obszarem zarządzania ciągłością działania.
Marek Winiarski
Z-ca Dyrektora Dep. Administracji VB Leasing S.A.
Współpraca z PBSG S.A. skłania nas do rekomendowania usług tej firmy wszystkim podmiotom zainteresowanym podniesieniem poziomu bezpieczeństwa w organizacji.
inż. Mateusz Wszczak
Kierownik Sekcji Informatyki Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie

O ZARZĄDZANIU KRYZYSOWYM:

Wyprzedzaj ryzyko z erisk

erisk to unikatowa i innowacyjna usługa dostępna dla każdego przedsiębiorstwa i jednostki administracji publicznej.

erisk to usługa Zintegrowanego Zarządzania Ryzykiem ERM będąca wypadkową kilkunastoletniego doświadczenia w obszarze zarządzania ryzykiem i najnowocześniejszych technologii w zakresie rozwiązań chmurowych.

Poznaj nas

Jesteśmy inicjatorem zmian w podejściu do zarządzania ryzykiem na polskim rynku. Koncentrujemy się na rozwiązywaniu aktualnych problemów klientów oraz przewidywaniu potencjalnych zagrożeń wraz z ich zabezpieczeniem. Dostarczamy najnowocześniejsze systemy zarządzania budujące odporność na ryzyka wewnętrzne i zewnętrzne. Rozwiązania „szyjemy na miarę”, czyli dopasowujemy z poszanowaniem historii, osiągnięć i potrzeb danej organizacji. Odchodzimy od schematycznych i akademickich rozwiązań, stawiając na dialog, kompleksowe doradztwo i elastyczność rozwiązań organizacyjnych i biznesowych.

.

W 100% polska firma

DUMNI ZE SWOJEJ HISTORII KREUJEMY PRZYSZŁOŚĆ

Poznaj naszą historię. Bogate doświadczenie i wiedza to nasze największe atuty.

Zaufali nam

Masz pytania?

Napisz do nas! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Chcesz zapisać się na bezpłatne warsztaty Akademii Zarzadzania Kryzysowego? Wypełnij formularz – powiadomimy Cię o terminie webinaru.