Akademia Ryzyka

AKADEMIA RYZYKA PBSG

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE SEMINARIUM ZAMKNIĘTE DLA KLIENTÓW PBSG

Jesteśmy polską firmą konsultingową, która pomaga najbardziej ambitnym organizacjom wdrażać zmiany definiujące przyszłość.  Współpracujemy z naszymi klientami tworząc jeden zespół, który ma wspólne dążenie do osiągania nadzwyczajnych wyników, automatyzacji procesów na rzecz zarządzania a nie administrowania i redefiniowania zastanych rozwiązań . Uzupełniamy naszą zindywidualizowaną, zintegrowaną wiedzę o cyfrowe narzędzia światowych i polskich innowatorów, aby zapewnić lepsze, szybsze i trwalsze wyniki. Nasze czternastoletnie doświadczenie w setkach projektów ciągle rozwija nasz talent, wiedzę i wnikliwość  by coraz lepiej doradzać naszym klientom i wspólnie z nimi przygotowywać ich organizacje do wyzwań w zakresie rozwoju.

Aktualnie jednym z najczęściej zadawanych nam pytań jest jak zabezpieczyć organizację przed rosnącym ryzykiem związanym z zapewnieniem ciągłości działania, bezpieczeństwa informacji, niestabilnym otoczeniem. Klienci pytają nas jak zmierzyć zagrożenia wynikające z COVID-19 i niestabilności łańcucha dostaw, jak zautomatyzować procesy decyzyjne i oprzeć je na możliwie najbardziej rzeczywistych danych?

Dlatego przygotowaliśmy tylko dla Klientów PBSG dwugodzinne bezpłatne seminarium on-line w zakresie zarządzania ryzykiem. W trakcie spotkania skupimy się na najnowszych i najszybszych do wdrożenia rozwiązaniach automatyzujących 80% procesu zarządzania ryzykiem. Przedstawimy model wdrożenia systemu łączącego w sobie ryzyka operacyjne, ciągłości działania, COVID-19, bezpieczeństwo informacji, cyberbezpieczeństwo. Pokażemy w jaki sposób porządkujemy biblioteki ryzyk, zabezpieczeń, jak je oceniamy, jak wyznaczamy wskaźniki i definiujemy komunikację za pomocą dedykowanych raportów na każdym poziomie organizacji.

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE

Termin szkolenia:

29 października 2020

Godzina:

13:00 – 15:00

Lokalizacja:

On-Line

DODATKOWE KORZYŚCI DLA UCZESTNIKÓW AKADEMII RYZYKA PBSG

 

  • Każdy uczestnik otrzyma Vouger rabatowy – 10% na szkolenie Risk Manager ISO 31000 – do wykorzystania do końca 2021 roku!

  • Dla pierwszych 20 osób, które zarejestrują się na seminarium przygotowaliśmy prezent w postacie publikacji “Cyberbezpieczeństwo”

  • Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma imienny certyfikat potwierdzający udział w Akademii Ryzyka

  • Przed szkoleniem, przesyłamy do wszystkich osób zarejestrowanych materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej na wskazany podczas rejestracji adres e-mail